WooCommerce Smart Coupons 9.14.0 - en to ar translation catalogue (8 entries)

note: translators: %s: plural name for store credit
en: Available Coupons & Store Credits
ar: القسائم المتاحة ورصيد المتجر

en: List of coupons which are valid & available for use. Click on the coupon to use it. The coupon discount will be visible only when at least one product is present in the cart.
ar: قائمة القسائم الصالحة والمتاحة للاستخدام. انقر على القسيمة لاستخدامها. لن يظهر خصم القسيمة إلا عند وجود منتج واحد على الأقل في سلة التسوق.

en: Print coupon | Print coupons
ar[0]: طباعة الكوبون
ar[1]: طباعة الكوبون
ar[2]: طباعة الكوبونات
ar[3]: طباعة الكوبونات
ar[4]: طباعة الكوبونات
ar[5]: طباعة الكوبونات

en: Discount Coupons
ar: كوبونات الخصم

note: translators: Formatted minimum amount
en: Spend at least %s
ar: أنفق ما لا يقل عن %s

note: translators: Formatted maximum amount
en: Spend up to %s
ar: أنفق ما يصل إلى %s

note: translators: Formatted maximum amount
en: Not valid for sale items
ar: غير صالحة للبيع

note: translators: 1: The category names
en: Valid for category %s | Valid for categories %s
ar[0]: صالح للفئة %s
ar[1]: صالح للفئة %s
ar[2]: صالحة للفئات %s
ar[3]: صالحة للفئات %s
ar[4]: صالحة للفئات %s
ar[5]: صالحة للفئات %s
