WooCommerce Smart Coupons 9.14.0 - en to ckb translation catalogue (12 entries)

en: Coupons
ckb: کۆبۆنەکانی من

en: Discount
ckb: داشکاندن

note: translators: %s: plural name for store credit
en: Available Coupons & Store Credits
ckb: کووپن و کرێدیتی فرۆشگا بەردەستە

en: Sorry, No coupons available for you.
ckb: ببورە، هیچ کووپنێک بۆ ئێوە بەردەست نییە.

en: List of coupons which are valid & available for use. Click on the coupon to use it. The coupon discount will be visible only when at least one product is present in the cart.
ckb: لیستی ئەو کووپنانەی کە کاریگەرن و بەردەستن بۆ بەکارهێنان. بۆ بەکارهێنانی کلیک لەسەر کووپنەکە بکە. داشکاندنی کووپنەکە تەنها کاتێک دەردەکەوێت کە لانیکەم یەک بەرهەم لە سەبەتەکەدا هەبێت.

en: Print coupon | Print coupons
ckb[0]: چاپی کۆبۆن
ckb[1]: چاپی کۆبۆنەکان

en: Discount Coupons
ckb: کۆبۆنەکانی داشکاندن

note: translators: Formatted minimum amount
en: Spend at least %s
ckb: بەلایەنی کەمەوە  %s  خەرج بکە

note: translators: Formatted maximum amount
en: Not valid for sale items
ckb: بۆ بابەتی فرۆشتن کارا نییە

note: translators: Excluded product names
en: Not valid for %s
ckb: بۆ %s کاریگەر نییە

note: translators: 1: The category names
en: Valid for category %s | Valid for categories %s
ckb[0]: بۆ پۆلی %s کاریگەرە
ckb[1]: بۆ پۆلەکانی %s کاریگەرە

note: translators: 1: The category names excluded
en: Not valid for category %s | Not valid for categories %s
ckb[0]: بۆ پۆلی %s کاریگەر نییە
ckb[1]: بۆ پۆلەکانی %s کاریگەر نییە
